MECLİSTE PAŞA SÜRPRİZİ

İlimizde 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı görevini yürütürken Jandarma Genel Komutanlığı atama kararnamesiyle Tuğgenerallikten Tümgeneralliğe terfi eden ve Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı'na atanan Tümgeneral Halis Zafer Koç, Bilecik’i unutmadı.

İlimizde 5 yıl boyunca görev yapan Bilecik kamuoyunun büyük saygı ve sevgisini kazanan Halkın Paşası Halis Zafer Koç, vefasını  bir kez daha gösterdi. Kasım Ayı Belediye Meclisi’nde Başkan Yağcı’yı cep telefonu ile arayarak güzel bir sürpriz yapan Zafer Paşa, Bilecik özlemini ve sevgisini bir kez daha dile getirdi. Başkan Yağcı ile Zafer Paşa arasında geçen samimi konuşmada, Zafer Paşa, Bilecik’i unutmadığını ve unutmayacağını dile getirerek , “Diyarbakır’da olsun, Ankara’da olsun, İstanbul’da olsun hatta Paris’te bile olsan Bilecik’in yerini tutmaz” dedi.

Zafer Paşa, Bilecik’te çok güzel dostluklar kurduğunu ve unutulmayacak hatıralar bıraktığını belirterek  “Bileciklilerin sevgisine mazhar olabildik. İnşallah kimseyi kırmamışızdır, üzmemişizdir. Sizin şahsınızda tüm Bilecik halkına selam ve saygılarımı sunuyorum”dedi.

Haberler