banner401
banner422
banner472

Dinime küfreden Müslüman olsa

Sakarya Gazetesi sahiplerinden Yazı İşleri Müdürü Mücahit Erdal efendi Yarın Gazetesi’nin bir eksiğini bulamayınca şahsıma yönelerek,bel altı iftiralarınada devam ediyor. Benim veremeyeceğim hesabımda yokturdedim. Tekrarlıyorum, özel hayatımdane seni, ne başkasını ilgilendirir, delikanlıysan attığın iftiraları kanıtla, koy resimlerimi, belgelerini yaz bakalım da görelim kimlermiş, kanıtla görelim, dostumuzu düşmanımızı kanıtlayamazsan namertsin, müfterisin. Çamur at izi kalsın diyerek insanların özel hayatını itibarsızlaştırma çabasının hesabını mahkemede vereceksin,sana ceza mahkemesinin yanı sıra yüklü tazminat davası da açtım. Mahkemede de  hesaplaşacağızseninle Mücahit Erdal.

Ama benim sizin ile ilgili yazdığım iddialarla ilgili belgemde, şahidim de, görüntümde varrrr.Neden sigortasız çalıştırdığınız iddia edilen çalışanınızı, Bağ-Kur'unu yatırıyoruz deyip yatırmadığınız iddia edilen  köyde ve matbaanız da çalıştırdığınızve çalıştığı  günlerde parasını ödemediğiniz (mahkeme kararı ile sabitlendi) kölelik sözleşmesi gibi bir sözleşme  imzalattığınız eski bir muhabiriniz için cevap yazamamışsınız, yok öyle bir şey bile diyememişsiniz dedikodu demiş geçmiş babanız Hacı abim.

Ne oldu, kurumları ve AK Partili Belediyeleri takibe alacağım deyince çok kızmışsınız Mücahit efendi  mamanın kesileceğinden mi korktun. Kesilecekkkk göreceksiniz bak artık sizin kurallarınızla oynayacağım ben tehdit etmem yaparım, tehtitler size mahsustur, ben yasal hakkımı kullanırım Mücahit efendi.

        Gelelim FETÖ meselesine, benim hangi haberden bahsettiğimi siz iyi bilirsiniz. Siz ve diğer basın mensuplarının kopyala yapıştır yaptığınız haber. Savcının Bilecik yapılanmasında yönetici olarak yargılanmasını istediği mütalaa ile ilgili hatta sosyal medya hesabımdan ertesi gün sitem edip verdim veriştirdim okuyan okudu. Ençok FETÖ'nün haberlerini kimin yaptığı da ortada arşivlerimizi bir kıyaslayalım isterseniz.

Dinime küfreden Müslüman olsa bari derler ya işte bunun tam örneği Mücahit efendi sensin. Durmuş Günsur’un internet siteside kapandı açık olsaydı da sizin için, babanızın manşetlerini ben de kamuoyu ile paylaşsaydım da görselerdi kim Durmuş’la kolkolaymış..Bilen biliyor, yalnız benim FETÖ’cü oldukları iddia edilen polislerin kumpası ile yıllarca bedavadan ceza yatan ardından beraat eden MHP eski İl Başkanı Mesut Tekin’le cezaevi çıkısında ziyaretinde denk geldiğimiz o zamanki AK Parti İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş ve birlikte Durmuş Günsur’un yıllar önce gazetenin üstünde belli tarihi 2010 yılında bir restauranttaki resmimi koymuş bana hesap soruyor.

   Ve gazetemizden ayrıldıktan sonra benim onunla irtibatımı koparmadığımı yazıyor. Mücahit efendi bu gazete küpürleri de sana birşey hatırlatsın, yine yıl 2010 ve FETÖ'den cezaevinde yatıyor dediğin Durmuş Günsur ile aynı dernektesiniz ve resimlerde seninde babanın da hatta küçük kardeşinin de boy boy resimleri var. Hatta  vekillerle yatığımız toplantıların bizden ayrıldıktan sonra site haberciliği olarak devam eden Durmuş Günsur'un sahibi olduğu Bilecik Haber11.net sitesinden de yayınlayacağı duyurulmuş demek ki sizde o tarihlerde kol kolaymışsınız.

        Biz Durmuş Günsur'un gazetemizle ilişkisini 2009 yılında kestik dedik belgesi elimde, yani o tarihten sonra bizde yazıp çizmemiş, bizden ayrıldıktan sonra internet sitesi gazeteciliği yapan Durmuş Günsur'la bak Mücahit efendi dernekte aynı yönetimindeymiş siz onu da yönetime almışsınız. Senin benim onunla koyduğun resimle aynı tarihte 2010 yılında babınızda Hacı abim Şadi beyde var, küçük kardeşiniz Mehmet'te, Bozüyük temsilciniz İsmet Cep'te var resimlerde demek ki sende  ilişkini kesmemişsin FETÖ'den cezaevine yatıyor dediğin Durmuş Günsur'la.

 Son zamanlardaki mücadelemi de herkes iyi bilir. Kimin nesidir belli olmayan Fevzi Bubilik denen kişi ile mücadelemi de bilirler. Ona açtığım davaları da kazandım, hatta cezaevine bile girmiş. Benim yıllar önce çekilen Durmuş Günsur’la resmimi koyuyorsun da FETÖ’nün özel okulunda müdürün odasında saatlerce Durmuş'un da olduğu muhabbetlerden neden bahsetmiyorsun Mücahit efendi. Ben FETÖ'nün özel  okulunda veli değildim, Durmuş Günsur ile siz veliydiniz hatta okulun tüm etkinliklerini manşetlere taşıdınız,  çocuklarınızın boy boy resimlerini koyarak isterseniz arşivinizi bir kurcalayayım. Sende mi kandırıldın yoksa Mücahit efendi.

Bu arada Cumhurbaşkanı’nın talimatı ile çocuklarınızı okuttuğunuz FETÖ özel okulundan aldığınızı yazmışsınız acaba Cumhurbaşkanı’mızın talimatından hemen sonra mı aldınız yoksa o dönemin bitmesini mi beklediniz, bunu da bir açıklar mısınız? Bunu aslında odasından çıkmadığınız o zamanın Sevgi Çiçeği Müdür Veli beye sormak isterdim ama cezaevinde. ,

 Siz her zaman olduğu gibi haberleri ve yazılarımı işinize geldiği gibi yorumlayın, cımbızla çekin. Ben Belediye'ye geri dönünce ertesi günü dereden taş taşıtıldı haberini yazmadınız dedim, iyi okuyun işten çıkarılan kişilerin haberini yapmadınız demedim.  Çelişiyorsunuz Mücahit efendi büyük gazetecisiniz ya. Bu arada vallahi bizim gazetenin de iyi arşivini tutuyorsunuz tebrikler, resimlerime de baktım da gençliğimde epey yakışıklıymışım. Bu arada saygı duyduğum amcanız Başkan Yardımcılığı yapmadı Başkan Vekilliği yaptı değil mi tüh yanlış yazmışım... Ha Vekil, ha Başkan Yardımcısı sonuçta Başkan yokken onu temsil etti mi etmedi mi yanlış yazmışım çoookkk özür dilerimmm.

        Mücahit efendi, MHP’den AK Parti’ye geçen Belediye Başkanlarının da resmini haberine koymuşsun ama içinde haberin ne boyutta yazıldığını koymamışsın.  CHP’den kazanıp AK Parti’ye geçen Belediye Başkanı ile ilgili bir manşet modülün, eleştirin yok, haberin yok  Mücahitefendi. Şu anda Oğuz Sertler’e yüklendiğiniz kadar hain ilan ettiğiniz,kazandıkları partilerini bırakıp AK Parti’ye geçenleri neden hain ilan etmediniz, yoksa yine duygusallık mı var işin içinde Mücahit efendiiiii.Benim dinime küfreden müslüman olsa bari.

        Gelelim yıkılan dükkan meselemize; dedim ya sizin dükkanınız yıkılsa, işten çıkarılsanız, Belediye’yi Başkanın  üstüne yıkarsınız. Dediğinizi yapmadı diye zamanında Başkanın odasındaki masaları kıracaktınız neredeyse. Biz, Elmas Büfe'ninolduğu yeri bundan 25 yıl önce eskiişletmecisinden o zamanın parası ile 800 milyar TL'den devraldık, ayrıca 900 milyar TL'de masraf yaptık. Yani bugünün parası ile 2 milyon 700 bin TL yapar. O zamanlar babamın 10 yılAlmanya’da çalışarak kazandığı ve İstanbul’da satın aldığı arsamızı satarak aldık. O zaman arsamıza müteahhitler dört daire, bir dükkan veriyorlardı. Arsamız İstanbul'un güzel yerlerindeydi.Şimdi İstanbul’da dört dairenin ve bir dükkanınne kadar ettiğini bir hesaplayın istersenizveya son zamanlarda İstanbul’da ev aldığı söylenen, iyi görüştüğünüz birilerine sorabilirsiniz! İstanbul'da o semtte bir daireyi enaz 800 bin TL’ye alırsınız. Sizin ailenizin, babanızın gurbette 10 yıllık alınteri elinizden alınsaydı da bir seyretseydim. Neymiş biz oraları yüksek rakamlarla kiraya vermişiz, rant elde etmişiz, bunu da belgeleyemezsen müfterisin, namertsin... Zamanında Belediye'de bu konu ile ilgili dava açtı da mahkemeden  cevabını aldı. Bak mahkeme kararını koyuyorum oku da attığın iftiralar sana kapak olsun. Bununda hesabını mahkemede vereceksin.

        Biz kimseye çanak tutmayız, çanak tutanlar ortada kamuoyu kimin nasıl gazetecilik yaptığını biliyor. Yalnız şunu söyleyeyim Mücahit efendi, vallahi çok seveniniz varmış, sizi herkes çok güzel anıyor.

Adamın yaptığı ve devlete kalacak hizmeti, Konak Cafe Restaurant ile ilgili Belediye Başkanı Selim Yağcı, yaptığı açıklama ile size gereken cevabı verdi sanırım.Farklı boyutlara taşıyarak temcit pilavı gibi haber yapıp durdunuz sizin haberleriniz ciddiye alınmayınca da Everest dağına tırmandınız sinirinizden, onun cevabını kendi muhatapları versin.

         Mücahit efendi yayınlayacağım belgeler, sizin ne olduğunuzu ortaya koyacak. Ben gazete küpürleri ile iş yapmam, belgelerle konuşurum bekleyin görün.Sizinle de yüce yargıda hesaplaşacağım size yüklü tazminat davası açtım. Hacı abime cevap da geliyormerak etmesin.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Tebrikler cesur gazeteci 12 ay önce

Cafer bey sizi gerçekten tebrik ediyorum herkes bu sakaryayilar için homurdanirdi ama konuşup yazamazdı en sonunda cesareti biri cıktı gerçekleri yazdı arkandayız

Avatar
Tarik 12 ay önce

Fedokodularla gazrtrcilikmoaz mucayit amma okkalı cevap olmus cafer abi

Avatar
Bozuyuk 12 ay önce

Cafer bey bozuyukte sizi takip ediyoruz tebrikler

Avatar
Rifat 12 ay önce

Cafer bey birazda bozüyük kurcalarsanız bakın size ne malzemeler çıkacak

Avatar
Misafir 12 ay önce

Cevap veremezlerki bu yazıya

Avatar
Tebrikler 12 ay önce

Cafer bey sizi tebrik eder, yararlı çalışmalarınızın devamını dilerim.

banner369

banner92

banner504

banner503

banner402

banner406

banner417

banner483

banner390

banner404