banner566
banner401
banner422

Bakın ne çıktı

Kasım ayın­da eşi Ce­mi­le Nur. A.​ile Kayın­pe­de­ri Ab­dul­lah D.’yi kendi ara­ların­da­ki başka bir hu­su­met­ten do­la­yı gö­rü­len dava son­ra­sın­da Bi­le­cik Ad­liye­si ya­nın­da bu­lu­nan Cum­hu­ri­yet Mey­da­nı’nda tüfek ile vu­ra­rak iki­si­nin de ha­ya­tı­nı kay­bet­me­si­ne neden olan Onur A.’nın si­la­hı al­dı­ğı yere ulaşılırken, Av Ba­yi­si sa­hi­bi­nin ikametin­den bir­çok silah ve si­lah­la­ra ait mal­ze­me­ler çıktı.
Gü­ven­lik güç­le­ri­nin olay son­ra­sı başlattı­ğı tah­ki­kat son­ra­sın­da Onur A.’nın olay ön­ce­sin­de­ki ey­lem­le­ri izlendi.
Yak­la­şık 80 sa­at­lik gö­rün­tü­le­rin incelen­di­ği öğ­re­ni­lir­ken, Onur A.’nın yarı oto­ma­tik ol­du­ğu tes­pit edi­len tü­fe­ği Av Bayii iş­le­ten B.A.’dan temin et­ti­ği yö­nün­de güçlü bul­gu­la­ra ula­şıl­dı.
Av Bayii iş­le­ten B.A. hak­kın­da başlatılan tah­ki­kat kap­sa­mın­da Cumhu­ri­yet Sav­cı­lı­ğı’nın arama/el koyma ta­li­ma­tına is­ti­na­den aracı, ikame­ti ve iş­ye­rin­de ara­ma­lar ya­pıl­dı.

Ara­ma­da 72 adet fa­tu­ra­sız ta­ban­ca, 6 adet fa­tu­ra­sız ve seri nu­ma­ra­sı kazın­mış kuru sıkı ta­ban­ca, 40 adet ruh­sat­sız av tü­fe­ği, 1 adet marka mode­li yaz­ma­yan seri nu­ma­ra­sız av tüfe­ği, 1 adet nam­lu­suz dip­çik av tüfeği, 480 adet fa­tu­ra­sız çe­şit­li çaplarda fişek, 1 adet pala, 1adet av bı­ça­ğı ele ge­çi­ril­di.

Diğer yan­dan olay­la il­gi­li soruşturma­nın de­rin­leş­ti­ril­di­ği ve tahkika­tın devam et­ti­ği gelen bil­gi­ler ara­sın­da.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner524

banner92

banner503

banner620

banner390

banner510

banner658